Національний Банк республіки Білорусь

Асоціація ЕМА офіційно співпрацює з Національним банком республіки Білорусь. Угоду про співпрацю було підписано сторонами в грудні 2019 року.

Даний документ формально закріпив давнє партнерство між нашими країнами в області боротьби з платіжним і кібер-шахрайством, адже фактично білоруські банки і Банківський Процесинговий Центр Білорусі вже кілька років тісно співпрацюють з Асоціацією в рамках проекту Anti-Fraud. 

Метою проекту Anti-Fraud, взаємодія в якому і регулює підписана угода, є попередження збитків і мінімізація ризиків банківської системи в сфері функціонування платіжних систем, захист прав і законних інтересів як банків, так і їх клієнтів, користувачів платіжних карт і інших платіжних інструментів, протидія легалізації доходів, отриманих незаконним шляхом і т.д. Також в рамках даного проекту проводяться різні заходи за участю українських та міжнародних експертів з безпеки розрахунків, кредитів і платежів, зокрема – регулярні Форуми та конференції, в яких будуть брати участь представники Національного банку Білорусі в рамках співпраці.

Зі сторони Національного банку Білорусі в проекті візьмуть участь представники Управління захисту інформації та відділу реагування на комп’ютерні загрози. Приймаючи до уваги той факт, що необхідність партнерства сфері платіжної безпеки визнана на державному рівні, сторони впевнені в довгостроковій, плідній та високоефективній співпраці.

Источник: https://www.ema.com.ua/news/asociacija-iema-ta-nacionalnij-bank-respubliki-bilorus-pidpisali-ugodu-pro-vzaiemodiju/

Сайт Національного банку Білорусі: http://www.nbrb.by/