Бизнесу

Асоціація ЄМА – невтомний cashless-драйвер української економіки. З 1999 року ми працюємо для того, щоб зробити використання безготівкових платіжних інструментів та технологій при розрахунках і кредитуванні в Україні невід’ємним елементом фінансової культури.

Разом з регуляторами ринку – формуємо законодавчу та нормативну базу, яка дозволяє членам Асоціації — банкам і компаніям розвивати безпечну інфраструктуру випуску та обслуговування платіжних інструментів та сервісів і підвищувати прибутковість свого бізнесу.

Піклуючись про безпеку Вашого бізнесу і Ваших клієнтів, ми співпрацюємо з українськими та європейськими правоохоронними органами та організаціями, створили і адмініструємо міжгалузеву он-лайн систему обміну інформацією про платіжні, кредитні та кібер-шахрайства, інциденти інформаційної безпеки.

Узагальненим кращим досвідом використання безготівкових платіжних інструментів, експертною статистичною і аналітичною інформацією в сфері платіжних і кредитних технологій і протидії шахрайству ми ділимося з Вами на наших традиційних бізнес-івентах – Конференціях, засіданнях Платіжної Ради та  Форуму Безпеки Розрахунків і Кредитів.

Для формування впевненості у громадян України в зручності і безпеці безготівкових розрахунків ми розробляємо і передаємо Вам і mass-media матеріали для навчання Ваших клієнтів.