Політика приватності

Проходячи нашу ONLINE-ГРУ «ZДОЛАЙ ШАХРАЯ», ви ввіряєте нам свою персональну інформацію. Ми знаємо, що на нас покладена велика відповідальність, і пильнуємо, щоб ваші персональні дані були захищеними.

У цій Політиці конфіденційності перелічено, яку інформацію ми збираємо, пояснено, навіщо ми це робимо та як ви можете видалити свої персональні дані.

Діє з 1 серпня 2020 р.
 

Ми розробили безкоштовну ONLINE-ГРУ «ZДОЛАЙ ШАХРАЯ» з метою підвищення обізнаності громадян України щодо ефективних способів захисту власної інформації та правил безпечного користування платіжними інструментами та сервісами.

Граючи в нашу ONLINE-ГРУ «ZДОЛАЙ ШАХРАЯ», ви можете керувати приватністю своїх персональних даних у різний спосіб. Наприклад, ви маєте можливість проходити гру в гостьовому режимі. Увійшовши у гру за допомогою Facebook або Google, ви зможете зберегти ваші досягнення та ділитися перемогами з друзями у Facebook. Зареєстровані в грі користувачі можуть обміняти зароблені ігрові монети на різноманітні бонуси та призи від партнерів гри.

Якщо у вас виникнуть запитання щодо цієї Політики конфіденційності, зв’яжитесь з нами, написавши на электрону пошту: [email protected].
 

Навіщо online-гра «Zдолай Шахрая» збирає інформацію про вас

Ми прагнемо, щоб ви знали, навіщо ми збираємо інформацію про вас, коли ви граєте в нашу ONLINE-ГРУ «ZДОЛАЙ ШАХРАЯ».
 

Ми використовуємо інформацію, яку збираємо в грі, для вказаних нижче цілей:

Збереження ваших досягнень в грі. Ви маєте можливість проходити гру в гостьовому режимі. Увійшовши у гру за допомогою Facebook або Google, ви зможете зберегти ваші досягнення.

Можливість ділитися вашими перемогами з друзями. Ви маєте можливість проходити гру в гостьовому режимі. Увійшовши у гру за допомогою Facebook, ви зможете ділитися перемогами з друзями у Facebook.

Отримання вами призів та бонусів. Ви маєте можливість проходити гру в гостьовому режимі. Зареєструвавшись в грі, ви зможете обміняти зароблені ігрові монети на різноманітні бонуси та призи від партнерів гри.

Технічна підтримка нашої гри. Ми також використовуємо вашу інформацію, щоб забезпечити гідне функціонування нашої гри, а саме відслідковувати технічні збої в грі, про які ви нам не повідомляєте.

Покращення нашої гри. Ми використовуємо інформацію, яку збираємо під час проходження вами гри, як допоміжну для покращення існуючої гри. Наприклад, відслідковуючи, як швидко ви здолали того чи іншого шахрая, ми можемо змінювати (ускладнювати або полегшувати) сценарій.

Відстеження ефективності та збір статистики. Ми застосовуємо дані Google Analytics для відстеження вашої особистої ефективності в грі та загальної статистики за грою (вік, гендер, країна, час проведений у грі, кількість здоланих шахраїв, кількість здоланих та нездоланих шахраїв з першого (другого, третього тощо) разу, джерело заходження на сайт гри, кількість переходів в додаткові інформаційні матеріали гри).

Спілкування з вами. Ми використовуємо зібрану інформацію, щоб налаштовувати нашу гру та комунікації під вас, застосовуючи Facebook Pixel, зокрема, щоб пропонувати та нагадувати  про нездоланних шахраїв або нових шахраїв, що з’явились в грі.
 

Інформація про вас, яку збирає online-гра «Zдолай Шахрая»

Ми прагнемо, щоб ви знали, які типи інформації ми збираємо, коли ви проходите нашу грою. Інформація, яку ми збираємо, коли ви проходите нашу гру:

Якщо Ви користуєтеся Послугою на своєму мобільному телефоні, планшеті або іншому мобільному пристрої, в тому числі пристроях iPad, ми збираємо ідентифікатори мобільних пристроїв, включно з МАС-адресою, і в деяких випадках – IP-адресою. У певних іграх ми будемо створювати та привласнювати Вашому пристрою ідентифікатор, схожий на номер облікового запису. Також ми можемо збирати такі дані: ім’я, пов’язане з Вашим пристроєм, тип пристрою, номер телефону, країна, а також будь-яка інша інформація, яку Ви вирішите надати, наприклад ім’я користувача, ім’я персонажа, загальне місцезнаходження на основі адреси Вашого інтернет-протоколу (“IP”), а також адресу електронної пошти. Ця інформація необхідна нам для пошуку несправностей і допомагає зрозуміти тенденції використання Послуги.

Ваші персональні дані. В разі отримання бонусу або призу від партнерів гри ми збираємо ваше ім’я, електронну адресу та номер мобільного телефону з метою ідентифікації гравця-отримувача бонусу або призу.

Дані ваших Google та Facebook акаунтів. В разі вашого входження в гру через Google та Facebook ми збираємо інформацію про ваш вік, стать, країну проживання  та іншу особисту інформацію, якою ви дозволили Google та Facebook ділитися з іншими користувачами.

Інформацію про ваше місцезнаходження. Ми збираємо інформацію про ваше місцезнаходження під час проходження нашої гри за допомогою  IP-адреси, ідентифікуючи вас  як конкретного гравця.

Інформацію про вашу активність в грі. Ми збираємо інформацію про час вашого заходження, поведінку та кількість зароблених ігрових монет в грі. 

Кому online-гра «Zдолай Шахрая» повідомляє інформацію про вас

Ми прагнемо, щоб ви знали, що ми не надаємо вашу персональну інформацію компаніям, організаціям чи особам для проведення рекламних кампаній

За вашою згодою ми повідомляємо партнерам гри ваше ім’я, електронну адресу та номер мобільного телефону для отримання вами бонусу або призу від партнерів гри з метою ідентифікації ними гравця-отримувача бонусу або призу.

Ми можемо відкрито ділитися неособистою інформацією про гравців, за допомогою якої не можна ідентифікувати конкретного користувача, з громадськістю, засобами масової інформації та партнерами гри у цілях відстеження ефективності та просування гри.
 

Як online-гра «Zдолай Шахрая» захищає вашу інформацію

Ми прагнемо, щоб ви знали, що ми вбудовуємо в нашу гру функції безпеки, що захищають вашу інформацію.

Ми робимо все можливе, щоб захистити вашу інформацію від несанкціонованого доступу, зокрема, не зберігаючи її у відкритому доступі, переглядаючи процедури зберігання інформації, щоб запобігти несанкціонованому доступу до неї, та використовуючи шифрування, щоб захистити вашу інформацію під час її передавання партнерам гри.

Для отримання  вами бонусу або призу від партнерів гри ми передаємо вашу особисту інформацію партнерам гри, які беруть на себе суворі договірні зобов’язання щодо її конфіденційності та безпеки.
 

Скільки online-гра «zдолай шахрая» зберігає вашу інформацію

Ми прагнемо, щоб ви знали, що ми зберігаємо вашу інформацію рівно стільки часу, скільки це потрібно для законних цілей гри

Ми зберігаємо зібрану про вас інформацію протягом функціонування гри.

Ваша згода з політикою конфіденційності

Угода. Користуючись Послугою, ви погоджуєтеся з положеннями цієї Політики конфіденційності з урахуванням її можливих змін.

 

Зміни

Ми залишаємо за собою право час від часу вносити зміни до цієї Політики конфіденційності. Будь-які зміни набувають сили одразу з моменту їх публікації на Сайті. Ми радимо вам час від часу переглядати Політику конфіденційності, щоб бути в курсі останньої версії і можливих змін.

 

Як ви можете видалити вашу інформацію з online-гри «zдолай шахрая»

Ми прагнемо, щоб ви знали, що ви можете в будь-який час видалити вашу інформацію.

Видалити інформацію про себе можна відправивши відповідний запит на электрону пошту: [email protected]