Retail Banking Research (RBR)

Retail Banking Research (RBR)- всесвітньо відома  компанія, яка здійснює  стратегічні дослідження та надає консультації організаціям, що працюють в галузі банківського ритейлу, автоматизації, фінансових технологій, карт та платежів.

Дослідженя

Дослідження RBR відрізняються незалежністю та глибокою спеціализацією, данні для них збираються кваліфікованими аналітиками в усіх куточках світу. За результатами досліджень випускають детальні дослідження ринку.

Консультації

Консультації RBR  завжди засновані виключно на фактах, ретельно опрацьовані та об’єктивині.  В ході консультацій клієнти отримують інформацію, аналітику та поради, які дозволяють приймати виважені тактичні та стратегічні рішення.

Розсилки новин

Бюлетені Banking Automation Bulletin  випускаються 12 разів на рік. В них розміщена додаткова інформація, зібрана в процесі досліджень ринку, яка не була включена в результати досліжень. Бюлетені містять як обєктивну аналітику, так і нові надихаючі ідеї для розвитку. 

Конференції

Експерти RBR  приймають часть з презентаціями в чисельних високо профільних конференціях та корпоративних заходах усього світу. Неодноразово виступали на заходах Асоціації ЄМА. Крім цього, RBR  проводить свої конференції по банкоматах, їх безпеці, банківському самообслуговуванню та трансформації відділень,  в  яких із презентаціями  приймали участь фахівці Асоціації ЄМА.

Клієнти

Фінансові установи, карткові сервіси, торгівці, консультанти, платіжні організаціі та компанії, що забезпечують платіжну індустрію , а також урядові та міжнародні організації.