Payments Revolution 2021:

Go Beyond New Normal

В минулому році ми всі пережили великий, “ідеальний” шторм, який до цих пір не вгамовується, і в багатьох сферах життя справив колосальні, незворотні зміни. Пандемія 2020 завдала сильного удару по індустрії розваг, туризму, пасажирських перевезень та ресторанного бізнесу.

Але, водночас, вона дала потужний стимул для розвитку технологій: онлайн шопінг, безконтактні оплати, віддалена робота та ідентифікація, віртуальні наради та івенти стали для нас нормою життя, “новою реальністю”.

2021 рік кидає нам новий виклик – не тільки вийти за рамки вже звичного нам “new normal”, але й використувати найширші можливості для індустрії, які відкриваються завдяки новому закону про Платежні послуги. Про це поговоримо з кращими експертами з платіжного бізнесу та безпеки розрахунків 22 квітня 2021 року на щорічній конференції ЄМА.

Головні теми з Платежів:

  • “Після Шторму”: які незвичні фактори та потрясіння в сфері платежів стали «новою платіжною реальністю»? Зміни скінчено, чи “new normal” передбачає ще більше прискорення та постійну турбулентність?
  • Екосистема платежів України до і після пере-завантаження Закону про Платіжні послуги, і можливого регулювання інтерчендж. Контроверсійні сценарії 2021-2025рр., продукти та доходи.
  • Чому український регуляторний sendbox може стати одним з найкращих в світі? Уроки зроблені, “шишки” набиті, крокуємо впевнено.
  • #Явний покупець is back. ТОП5 цифрових офісів для «фізиків» та МСБ: Everyday-банкінг vs. Екосистемність.
  • Карткові кредити готівкою, розстрочкою, кредитною карткою: upgrade револьверної кредитки чи знову “new normal”? 

Учасники потока з Безпеки дізнаються про тенденції  платіжних, кредитних, банкоматних та  кібер злочинів в Україні та регіон, інновації  в  anti-fraud технологіях та  найкращі практики розслідування інцидентів, як здійснюється оцінка  потенційних ризиків при розробці нових сервісів для клієнтів та   як організована робота сучасного anti-fraud підрозділу.

Головні теми з Безпеки:

  • Тенденції   платіжних, кредитних, банкоматних та  кібер злочинів. 
  • Інновації  в  anti-fraud технологіях.
  • Best-practice розслідування інцидентів.
  • Оцінка потенційних ризиків при розробці та впровадженні нових сервісів для клієнтів.
  • Організація роботи  ефективного  anti-fraud підрозділу.

Залишилося квитків:143

Вартість участі

6 000 грн

16 днів

діють максимальні знижки

Партнери

Платиновий Партнер

Медіа партнери

Місцезнаходження Прокласти маршрут

Конференц-хол Inveria